2024-04-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku
Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Bystry
Numer: StPr/24/0281
OBOWIĄZKI:
1. Dbanie o czystość pokoi, sanitariów oraz terenu campingu.2. Wykonywanie drobnych prac ogrodniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bystry


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

02 Maja 2024

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • sprzatanie pomieszczeń biurowych, szatni, lazienek Wymagania inne:
Więcej

01 Maja 2024

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Frombork

  • Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązkówZapoznanie się z regulaminem obiektu i ego infrastrukturąZapoznanie się z procesami i procedurami panującymi w obiekcie, szczególnie dotyczących działu porządkowegoSzczegółowe...
Więcej