2024-04-20 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Frombork
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązkówZapoznanie się z regulaminem obiektu i ego infrastrukturąZapoznanie się z procesami i procedurami panującymi w obiekcie, szczególnie dotyczących działu porządkowegoSzczegółowe zapoznanie się z wyposażeniem oraz sprzętem do pracyZapoznanie się z listą kontrolną podczas utrzymywania porządku na terenie obiektuWykonywanie prac pod nadzoremWeryfikacja istniejących i ewentualnie sporządzanie nowych procedur dla działu porządkowegoSpisanie uwag, propozycji istniejących procesówWykonywanie prac pod nadzoremSamodzielne wykonywanie pracy w celu zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia zawodowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Zaangażowanie
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Frombork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie