2024-05-13 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
sprzatanie pomieszczeń biurowych, szatni, lazienek
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Maja 2024

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

warmińsko-mazurskie / Gołdap

  • Sprzątanie klatek schodowych i innych pomieszczeń w zasobach RSM, utrzymanie posesji w czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
Więcej

15 Maja 2024

Pracownik sprzątający

ISS Facility Services Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w placówce banku, w tym: Sprzątanie biura, kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i sumienność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Dyspozycyjność...
Więcej