2024-04-24 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Monter/pracownik obrobki tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Łęsk
Numer: StPr/24/0152
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji oraz montażu membran dachowych biogazowni, obróbka folii (praca również w delegacjach na terenie Polski)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów, możliwość wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów, mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

Miejsce pracy:

Lesk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku