2024-04-18 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Frombork
Numer: StPr/24/0116
OBOWIĄZKI:
I budowa sieci wodociągowych, kanalizacyjnych;II prace konserwatorskie, remontowe na sieciach;III udrażnianie przewodów kanalizacyjnych;IV montaż przewodów wodociągowych, kanalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Frombork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie