2024-04-30 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Monter nawierzchni syntetycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0389
OBOWIĄZKI:
Oferta DIWSP z kandydatem wskazanym przez pracodawcęUkładanie nawierzchni syntetycznychI zmianaMiejsce pracy - zgodnie ze zleceniami teren całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe pożądane, umiejętność układania nawierzchni syntetycznych, pożądane doświadczenie w zawodzie 1 rok, umiejętność obsługi układarki poliuretanowej.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu