2024-04-25 / Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Monter wyposażenia ferm

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Monter wyposażenia ferm
Miejsce pracy: Lorki
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
Praca w delegacji - na kurnikach. Montaż linii zadawania paszy, montaż linii pojenia, montaż oświetlenia oraz wentylacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lorki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

30 Kwietnia 2024

Monter nawierzchni syntetycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Oferta DIWSP z kandydatem wskazanym przez pracodawcęUkładanie nawierzchni syntetycznychI zmianaMiejsce pracy - zgodnie ze zleceniami teren całego kraju Wymagania inne: Wykształcenie zasadnicze zawodowe pożądane, umiejętność układania...
Więcej

29 Kwietnia 2024

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Frombork

  • I budowa sieci wodociągowych, kanalizacyjnych;II prace konserwatorskie, remontowe na sieciach;III udrażnianie przewodów kanalizacyjnych;IV montaż przewodów wodociągowych, kanalizacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...
Więcej