2024-04-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Miejsce pracy: Mortęgi
Numer: StPr/24/0426
OBOWIĄZKI:
prowadzenie prac gospodarczych związanych z utrzymaniem stajni i mini zoo; karmienie i pielęgnacja zwierząt; utrzymanie porządku na terenie obiektu; przygotowywanie koni do jazd;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Oferta pracy dla osób powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Mieście Lubawskim.

Miejsce pracy:

Mortęgi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim