2024-05-12 / Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Robotnik gospodarczy ds. utrzymania terenów zielonych

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi
Robotnik gospodarczy ds. utrzymania terenów zielonych
Miejsce pracy: Gołdap
Numer: StPr/24/0119
OBOWIĄZKI:
Pielęgnacja kwiatów na klombach i skwerach na terenie miasta, koszenie trawy, sprzątanie cmentarzy komunalnych, odśnieżanie chodników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gołdap


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Maja 2024

Ładowacz nieczystości/kosiarz trawy

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

warmińsko-mazurskie / Lidzbark

  • Ładowanie nieczystości z koszy na śmieciarkę. Koszenie trawy. Miejsce pracy Lidzbark Welski. Wymagania inne: brak wymagań co do wykształceniadokładność, sumienność
Więcej

15 Maja 2024

Wiertacz z możliwością przyuczenia

Bose-Instal

warmińsko-mazurskie /

  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa...
Więcej