2024-05-07 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Pracownik działu logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracownik działu logistyki
Miejsce pracy: Górka (pow. ostródzki, gm. Ostróda), Górka
Numer: StPr/24/0569
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Górka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

07 Maja 2024

Operator logistyki wewnętrznej

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Rodzaj prac: pracownicy będą wykonywać prace związane z obsługą wewnętrznej logistyki firmy.Ogólny zakres obowiązków: obsługa logistyczna przez operatora, przemieszczanie naczep, przyczep na stanowiska rozładunkowe lub załadunkowe,...
Więcej

04 Maja 2024

Logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Zgodnie ze stanowiskiem.Jedna zmiana , 0,5 etatu w godzinach 08:00- 12:00.Praca zdalna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio...
Więcej