2024-05-04 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Logistyk
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0856
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem.Jedna zmiana , 0,5 etatu w godzinach 08:00- 12:00.Praca zdalna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, znajomość międzynarodowego prawa celnego, wraz z procedurami stosowanymi przy okazji przewozu towarów z terenu PL, jak i na teren UE ( spoza EOG), biegła znajomość obsługi komputera, w celu sprawnej obsługi przewozu towarów, oraz kontaktu z agencjami celnymi na całym świecie, biegła znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego w celu umożliwienia sprawnego kontaktu z agencjami celnymi oraz właścicielem, doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu