2024-04-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0115
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gruntu pod wysiew traw i sadzenie kwiatów. Wykonywanie prac pomocniczych przy nasadzeniach, pielenie,podlewanie, zabiegi pielęgnacyjne i chroniące rosliny przed chorobami. Prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie