2024-04-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pokojowa
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych, za które jest odpowiedzialna; dbanie o bezpieczeństwo gości i ich bagaż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: hotelarstwo
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim