2024-04-29 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Pokojowa

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pokojowa
Miejsce pracy: Jeziorany
Numer: StPr/24/0386
OBOWIĄZKI:
uytrzymanie porządku i czystości pomieszczeń DOS w Jezioranach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jeziorany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

19 Maja 2024

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

warmińsko-mazurskie / Gołdap

  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, holi, pokoi, gabinetów. Uzupełnianie chemii, zmiana pościeli, ręczników itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
Więcej

16 Maja 2024

Pokojowa

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Sprzątanie pokoi hotelowych, utrzymanie porządku pomieszczeń ogólnodostępnych sprzątanie pokoi przekazywanie do pralni i odbiór z pralni pościeli hotelowej, ręczników, firan, zasłon itp.Godziny pracy 05:00 - 23:00 Wymagania konieczne:...
Więcej