2024-04-11 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Morliny
Numer: StPr/24/0540
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widzianeumiejętności mile widziane

Miejsce pracy:

Morliny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

28 Kwietnia 2024

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Pisz

  • Ocena stanu technicznego pojazdu, przyczyn niesprawności oraz sposobów naprawy. Wykonywanie napraw, konserwacji pojazdów samochodowych. Ocena stanu ogumienia, obsługa wulkanizacyjna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
Więcej

28 Kwietnia 2024

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca...
Więcej