2024-04-28 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0231
OBOWIĄZKI:
Ocena stanu technicznego pojazdu, przyczyn niesprawności oraz sposobów naprawy. Wykonywanie napraw, konserwacji pojazdów samochodowych. Ocena stanu ogumienia, obsługa wulkanizacyjna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Doświadczenie mile widzianeosoba zostanie przyuczona do zawodu

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu