2024-04-25 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0222
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ, posługiwanie się drobnymi narzędziami pomocniczymi jak również przenośnymi narzędziami o napędzie elektrycznym. Prace wykończeniowe elewacji i wnętrza budynku zgodnie ze sztuką budowlaną. Praca wykonywana na terenie nowych obiektów i remontowanych, na rusztowaniach i w pomieszczeniach, wykonywana indywidualnie i w zespołach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: Sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu