2024-05-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/24/0296
OBOWIĄZKI:
prace proste związane z różnymi etapami budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

predyspozycje: ogółna sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Orneta


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

13 Maja 2024

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie / Ostróda

  • Praca przy wykonywaniu prac remontowych i budowlanych. Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe 2 lata mile widziane
Więcej

12 Maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie / Ostróda

  • montaż domów drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wysoka sprawność fizyczna.Praca w młodym zespole.Praca w delegacji na terenie całej Polski- montaż domów drewnianych.
Więcej