2024-04-24 / Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Psycholog
Miejsce pracy: Kamionek (pow. szczycieński, gm. Szczytno), Kamionek
Numer: StPr/24/0031
OBOWIĄZKI:
- wystawianie opinii psychologicznych;- badanie dzieci;- wspomaganie rodziców i nauczycieli w pracy z dzieckiem trudnym.Praca od poniedziałku do piątku zgodnie z ustalonym planem zajęć na 9/22 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamionek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 698 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie