2024-05-03 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Psycholog
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0250
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z art. 6 Ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta nauczyciela
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Miejsce pracy:

Braniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

13 Maja 2024

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • wspieranie rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, wspieranie emocjonalno-społecznego rozwoju dzieci, prowadzenie działalności korekcyjno-wyrównawczej, w celu usunięcia niedoborów rozwojowych oraz braków w...
Więcej

10 Maja 2024

Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Lipowiec

  • - prowadzenie wywiadu psychologicznego z żołnierzami,- prowadzenie zajęć szkoleniowych,- monitorowanie środowiska żołnierzy, ich rodzin, pracowników wojska,- udzielanie konsultacjiPRACA: poniedziałek-czwartek w godz. 7:00-15:30, piątek w...
Więcej