2024-04-08 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
ogólne prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

28 Kwietnia 2024

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Orneta

  • prace proste związane z różnymi etapami budowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: predyspozycje: ogółna sprawność fizyczna
Więcej

27 Kwietnia 2024

Pracownik Ogólnobudowlany

BBR Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie /

  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego,...
Więcej