2024-04-27 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0224
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Podobne ogłoszenia:

03 Maja 2024

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Przygotowywanie prostych półproduktów typu: kluski, pierogi, sosy, surówki. Zmywanie, sprzątanie, obieranie, pakowanie.Godziny pracy 10:00 - 18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe:...
Więcej

02 Maja 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Sasek Mały

  • pomoc na kuchni w przygotowywaniu posiłkówPRACA: od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00-16:00 lub 12:00-20:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...