2024-05-16 / Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Miejsce pracy: Sasek Mały
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
pomoc na kuchni w przygotowywaniu posiłkówPRACA: od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00-16:00 lub 12:00-20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sasek Mały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie