2024-04-22 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
opieka edukacyjna i wychowawcza dzieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, specjalizacja: nauczanie wczesnoszkolne lub przedszkolne

Wymagania inne:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi, życzliwy stosunek do dzieci.Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku