2024-04-19 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Judziki
Numer: StPr/24/0159
OBOWIĄZKI:
nauczanie w przedszkolu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu

Miejsce pracy:

Judziki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

27 Kwietnia 2024

Nauczyciel fizyki

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Art. 6 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym;
Więcej

27 Kwietnia 2024

Nauczyciel przyrody

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Art. 6 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym;
Więcej