2024-05-03 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0252
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z art. 6 Ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta nauczyciela
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Miejsce pracy:

Braniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

03 Maja 2024

Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

  • opieka edukacyjna i wychowawcza dzieci Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, specjalizacja: nauczanie wczesnoszkolne lub przedszkolne Wymagania inne: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów...
Więcej

03 Maja 2024

Nauczyciel języka mniejszości narodowej - język ukraiński

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Zgodnie z art. 6 Ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta nauczyciela Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
Więcej