2024-04-18 / Elektroinstal s.c.

Konserwator / Pomocnik Konserwatora wind osobowych, towarowych, platform 

Konserwator / Pomocnik Konserwatora wind osobowych, towarowych, platform 
Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Dolna 4
Zakres obowiązków:
  • Montaż, konserwacja, serwis urządzeń dźwigowych,
  • Praca na terenie województwa.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń mechanicznych i elektrycznych,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności.
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia uprawnień.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

30 Kwietnia 2024

Konserwator sieci wodno-kanalizacyjnych

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

warmińsko-mazurskie / Jeziorany

  • obsługa i konserwacja urządzeń do uzdatniania wody, nadzór stacji uzdatniania wody, studni, sieci wodno-kanalizacyjnych, okresowe płukanie sieci wodociągowej, usuwanie awarii instalacji hydraulicznych, wykonywanie prac wodno-kanalizacyjnych,...
Więcej

27 Kwietnia 2024

Konserwator dróg

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Prace konserwacyjne przy drogach, układanie kostki brukowej Wymagania inne: mile widziane doświadczenie jako pracownik fizyczny
Więcej