2024-04-30 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Konserwator sieci wodno-kanalizacyjnych

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Jeziorany
Numer: StPr/24/0383
OBOWIĄZKI:
obsługa i konserwacja urządzeń do uzdatniania wody, nadzór stacji uzdatniania wody, studni, sieci wodno-kanalizacyjnych, okresowe płukanie sieci wodociągowej, usuwanie awarii instalacji hydraulicznych, wykonywanie prac wodno-kanalizacyjnych, warsztatowych, wykonywanie drobnych napraw sprzętu i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jeziorany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego