2024-04-27 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Reszel
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Terapeuta zajęciowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Reszel


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

09 Maja 2024

Pedagog szkolny

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

warmińsko-mazurskie / Gródki

  • -sprawy ogólnowychowawcze-profilaktyka wychowawcza-praca korekcyjno-wychowawcza-indywidualna opieka psychologiczno-pedagogiczna-dokumentowanie pracy pedagoga Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek:...
Więcej

09 Maja 2024

Pedagog szkolny

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

warmińsko-mazurskie / Niechłonin

  • -sprawy ogólnowychowawcze-profilaktyka wychowawcza-praca korekcyjno-wychowawcza-indywidualna opieka psychologiczno-pedagogiczna-dokumentowanie pracy pedagoga Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek:...
Więcej