2024-04-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Stolarz
Miejsce pracy: Gronowo Górne
Numer: StPr/24/0383
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem Jedna zmiana 8-16Oferta pracy w ramach DIWSP dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gronowo Górne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

28 Kwietnia 2024

Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Komorowo Żuławskie

  • Montaż, czyszczenie, okuwanie szafek, pakowanie, załadunek, rozładunek mebli, montaż kuchni u klienta.Jedna zmiana 7.30-15.30 pn-pt Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej

26 Kwietnia 2024

Stolarz - monter drzwi

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

warmińsko-mazurskie / Babięty Wielkie

  • prace stolarskie, montaż drzwi Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: gimnazjalne Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Chęci do pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku -...
Więcej