2024-04-18 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
Rodzaj prac: utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych (gabinety i część administracyjna oraz pomieszczenia sanitarne), składanie zamówień na środki czystości;Ogólny zakres obowiązków:utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych (gabinety i część administracyjna oraz pomieszczenia sanitarne), składanie zamówień na środki czystości; dbanie o porządek w otoczeniu budynku;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: Zaangażowanie
Uprawnienia: dobra organizacja
Uprawnienia: Odpowiedzialność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie