wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Specjalista administracji publicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Specjalista administracji publicznej
Miejsce pracy: Iława
Numer: StPr/24/0515
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja, ekonomia
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Iława


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Maja 2024

Specjalista

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie / Kętrzyn

  • Warunki pracy Stanowisko pracy zlokalizowane w budynku wielokondygnacyjnym kompleksu koszarowego komendy oddziału. Dojścia i dojazdy utwardzone, jedno z dwóch wejść do budynku przystosowane dla osób ze stopniem niepełnosprawności, na...
Więcej

15 Maja 2024

Specjalista

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: umowa na czas określony (12 m-cy w ramach ustawy o służbie cywilnej) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, stres związany z...
Więcej