2024-05-14 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Robotnik gospodarczy

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0568
OBOWIĄZKI:
Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia przedszkola. Codzienny nadzór nad całym obiektem. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych i malarskich na terenie obiektu. Wykonywanie prac organizacyjno-porządkowych. Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości wokół budynku. Obsługa elektronarzędzi. Wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora przedszkola.Godziny pracy: 7-12
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: co najmniej zawodowe.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie