2024-04-21 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Pizzer

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pizzer
Miejsce pracy: Orzysz
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Pizzer odpowiada za cały proces wytworzenia pizzy - od sporządzenia ciasta, poprzez pieczenie, aż do dodatków i sosów., dba o najwyższą jakość, smak i estetykę wypiekanej pizzy, wydaje pizzę, dba o utrzymanie porządku w kuchni, pomieszczeniach obróbki wstępnej i przestrzega higienę osobistą, dba o czystość pomieszczeń kuchennych, utrzymuje w dobrym stanie powierzony mu sprzęt kuchenny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Orzysz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu