2024-04-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
Pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach osób niepełnosprawnych intelektualnie.Pielęgnowanie, aktywizowanie osób niepełnosprawnych intelektualnie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie