2024-04-11 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Młynary
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
przewożenie i rozmieszczania towarów , obsluga wózka widłowego , zglaszanie ewentualnych awarii , dbanie o stan wózkapraca w systemie trzyzmianowym godz. 6-14-22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: dokładność , sumienność

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie podstwowe, mile widiane zawodowe w kierunku obsługi maszyn, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn , staranność , sumienność w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Młynary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu