2024-04-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Operator koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Stygajny
Numer: StPr/24/0094
OBOWIĄZKI:
Rodzaj prac: wykonywanie robót ziemnych za pomocą koparko-ładowarki.Ogólny zakres obowiązków: określenie i przygotowanie terenu do pracy, przygotowywanie sprzętu do pracy, wykonywanie wykopów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stygajny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie