2024-04-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/24/0430
OBOWIĄZKI:
montaż okien i drzwi, prace murarsko-tynkarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bartoszyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Maja 2024

Monter/pracownik obrobki tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Łęsk

  • praca przy produkcji oraz montażu membran dachowych biogazowni, obróbka folii (praca również w delegacjach na terenie Polski) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...
Więcej

14 Maja 2024

Monter konstrukcji drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie / Liwa

  • Montaż i demontaż konstrukcji drewnianych.Montaż elementów konstrukcyjjnych domów modułowych w szkielecie drewnianym.Posługiwanie się dokumentacją techniczną. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...
Więcej