2024-04-25 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Magazynier
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0625
OBOWIĄZKI:
Poznawanie specyfiki pracy oraz procesów gospodarki magazynowej m.in zabezpieczenie i pakowanie towaru do wysyłki, oznaczanie towaru, rozmieszczanie na regałach, poznawanie programów komputerowych przydatnych w pracy magazynowej.Jedna zmiana 08:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg, długotrwale bezrobotnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie- techniczne

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu