2024-04-23 / Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Kupiec

Ogłoszenie numer: 8955499, z dnia 2024-04-23

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Carlsberg, Żywiec Zdrój, CEDC, Stock, Coca-Cola i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Kupiec

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych dostawców, nawiązywanie relacji handlowych,
  • ustalanie warunków zakupu,
  • stałe śledzenie ofert rynkowych,
  • negocjowanie dodatkowych budżetów promocyjnych i akcji promocyjnych,
  • wyszukiwanie równoległych źródeł zakupu towarów,
  • projektowanie i inicjowanie akcji promocyjnych dla sił sprzedaży,
  • śledzenie efektywności przygotowywanych promocji,
  • modyfikacje portfolio sprzedażowego,
  • analizy osiągniętej wielkości sprzedaży i czynników sprawczych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
  • realizowanie krótko i długoterminowych kontraktów,
  • zarządzanie procesami zakupowymi w swoim obszarze,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa.

Wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • preferowane wykształcenie wyższe – ekonomiczne, matematyczne lub logistyczne,
  • umiejętność interpretacji danych liczbowych,
  • sprawne posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi,
  • zdolności negocjacyjne,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (finansowanie szkoleń kompetencyjnych),
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: bogaty pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy.