2024-05-09 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie i obsługa samochodu dostawczego. Załadunek i rozładenek sprzętu. Dowóz ekipy sprzątającej wraz z wyposażeniem na miejsce wykonywanej pracy.Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu. Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu