2024-05-03 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5t do 13t

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5t do 13t
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
Przewóz materiałów do bieżącego utrzymania dróg i ulic powiatowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Maja 2024

Kierowca -serwisant-montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Prostki

  • dowóz materiałów na miejsce zleceń, montaż stolarki aluminiowej Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
Więcej

16 Maja 2024

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie / Sępopol

  • prowadzenie pojazdu ciężarowego, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem pojazdu, obsługa tachografu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: doświadczenie mile widziane...
Więcej