2024-04-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kelner
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów na sali obsługi, przygotowanie napojów z karty restauracji, obsługa cateringów.Dwie zmiany 08:00- 16:00, 14:00- 22:00. Oferta doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Elbląg - wskazany kandydat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z ludźmi

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu