2024-03-31 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Handlowiec

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Handlowiec
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
dbanie o stałą dostępność towarów w sklepie, współpraca z klientami i dostawcami z Chin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biskupiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego