2024-05-16 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Grafik dtp

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Grafik dtp
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0020
OBOWIĄZKI:
weryfikacja, edycja i korekta prac do druku; tworzenie projektów graficznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, programów graficznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość programowania i/lub SEM/SEO będzie dodatkowym atutem[Umiejętność 1] : znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Acrobat, inDesign, Illustrator)[Inne] : znajomość zagadnień druku offsetowego i cyfrowego

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie