2024-05-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Fryzjer
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Podobne ogłoszenia:

09 Maja 2024

Fryzjer męski (barber)

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie / Bartoszyce

  • strzyżenie włosów, golenie brody, zabiegi pielęgnacyjne, dbanie o czystość Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: W przypadku braku wykształcenia zawodowego, kurs barberski...
Więcej

04 Maja 2024

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, mycie, modelowanie, doczepianie włosów, pielęgnacja włosów.Dwie zmiany, 08:00- 16:00, 14:00- 20:00.Oferta doposażenia stanowiska z podanym kandydatem. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...