2024-04-29 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Fizjoterapeuta

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0560
OBOWIĄZKI:
Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 08:00 - 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie