2024-03-31 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Elektryk
Miejsce pracy: Morąg
Numer: StPr/24/0542
OBOWIĄZKI:
Elektryk zajmuje się przede wszystkim instalacją, naprawą oraz montażem urządzeń elektrycznych lub sieci elektrycznej zgodnie z dokumentacją techniczną. Do jego powinności zaliczyć można również kładzenie kabli, usuwanie różnego rodzaju usterek czy remont silników elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Morąg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie