2024-05-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Asystent osobyz niepełnosprawnością intelektualną

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0130
OBOWIĄZKI:
Codzienne wsparcie osoby z niepełnosprawnością intelektualną w czynnościach higieniczno-sanitarnych i socjalno-bytowych, włączanie w społeczny obieg poprzez zapewnienie czynnego uczestnictwa w imprezach rekreacyjno-sportowych i kulturalnych, zapewnienie uczestnictwa w rehabilitacji ruchowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Kurs asystenta osoby niepełnosprawnej

Wymagania inne:

empatia, łatwość nawiązywania kontaktu z osobą niepełnosprawną intelektualnie, znajomość zasad higieny osobistej i sanitarnej, umiejętność wsparcia w codziennych sytuacjach życiowych

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie