2024-03-31 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Woźny
Miejsce pracy: Barciany
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe, pomoc dzieciom przy ubieraniu się i rozbieraniu, pomoc przy posiłkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność opieki nad dziećmi

Miejsce pracy:

Barciany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

28 Kwietnia 2024

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Orzysz

  • Sprzątanie pomieszczeń należących do ŚDS, mycie okien, systematyczne mycie drzwi, podłóg, wycieranie kurzu, uzupełnianie papieru i mydła, podlewanie kwiatów, sprzątanie wokół obiektów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
Więcej

26 Kwietnia 2024

Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Dbanie o ład i porządek w budynku szkoły oraz na jej terenie Wymagania inne:
Więcej